CLEOPATRA TO AUTORYZOWANY SALON EKERT NAILS ORAZ SHELLAC POLSKA!
JAKO JEDYNI W PŁOCKU! Cały zespół kosmetologów przeszedł cykl profesjonalnych szkoleń na najwyższym, światowym poziomie!
BEZPIECZEN REKONSTRUKCJE, REGENERACJE I STYLIZACJE PAZNOKCI DŁONI, STÓP.
ZDJĘCIE STAREJ HYBRYDY +STYLIZACJA PAZNOKCI + MANIKIUR  + MALOWANIE HYBRYDOWE + REGENERACJA + STAŁA OPIEKA KOSMETOLOGA  98zł TERAZ TYLKO 84zł! (max do 60 min.) BEZPIECZNA LAMPA (CERTYFIKAT)
DLA CIEBIE UWAGA! SPECJALNA OFERTA DO KOŃCA 2020 ROKU. DOŁĄCZ I ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO GRONA ZADOWOLONYCH PACJENTÓW "KLUB CLEOPATRY - POZYTYWNIE NAKRĘCONYCH DLA ZDROWIA I URODY", a otrzymasz stałe ceny, specjalne przywileje, prezenty, niespodzianki!

,,Droga Pacjentko wykonując w Cleopatrze zabiegi na dłonie lub stopy robisz coś wspaniałomyślnego, bo część naszych tantiem przekazujemy na zabiegi mobilne, wspierające osoby starsze, poszkodowane przez los, nie mogące dotrzeć samodzielnie do Salonu.Dziękuję za pomoc w szerzeniu tej idei pomocy i zapraszam."- Anita Gołębiowska z kadrą wyspecjalizowanych kosmetologów.
 
Dodatkowe gratisy: firmowa herbatka odmladzajaca, kawa Nespresso,latte,capucino i inne
 • malowanie hybrydowe FRENCH Shellac + 35 zł
 • paznokcie ŻEL CND na naturalnej płytce 80 zł, uzupełnienie żelu 69 zł
 • paznokcie ŻEL CND na naturalnej płytce + malowanie hybrydowe 130
 • przedłużenie, stylizacja paznokci na szablonie ŻEL+ malowanie hybrydowe 140 zł
 • MANIKIUR odżywczy 55 zł TERAZ 48 (piling, jasny lakier GRATIS),malowanie french 25 zł, malowanie kolory ciemne, czerwienie 20zł
 • zabieg wybielania i odmładzania dłoni z mikrodermabrazją (oxybrazją) 170 TERAZ 150
 • zabieg aksamitne dłonie 65 zł (przy manikiurze lub zabiegu twarzy 48 zł) m.in. parafina, maski, koncentraty

Stopy - Pedikiur leczniczy (program zdrowych nóg)

 • pełny pedikiur z frezarką + peeling+maska - 160 zł TERAZ 135 zł(czas 70 min.), dodatkowe usuwanie odcisków, modzeli, nagniotków 35 zł
 • opatrzenie wrastających paznokci (lub rekonstrukcja płytki) z dezynfekcją, opatrunkiem - 1 paznokieć 45 zł, 2 lub kilka 55 zł
 • usunięcie odcisku, opatrzenie z dezynfekcją i opatrunkiem przeciwzapalnym- 1 miejsce 45 zł, 2 lub kilka 55 zł
 • masaż aromorefleksyjny stóp 20 min. 70 zł (przy pedikiurze 50 zł)

Polecamy masaż aromorefleksyjny (refleksoterapia) - terapia holistyczna polegająca na masażu uciskającym odpowiednich punktów znajdujących się na stopie zwanych refleksami. Każdemu punktowi odpowiada organ w ciele np. paluchowi - mózg..
Profesjonalny manualny masaż stóp i uciski za pomocą specjalnych akcesoriów uwolnią Cię od negatywnych stanów umysłu, złagodzą emocje, przywrócą wewnętrzną harmonię i odprężą organy wewnętrzne

Kosmetologia kończyn dolnych, stóp PODOLOGIA
Wszystko co najlepsze dla Twoich stóp
Potrzebujesz czegoś więcej niż tylko pielęgnacji

Profesjonalne firmy: GEHWOL Niemcy, SCHOLL, SOLINGEN.
produkty GEHWOL to najwyższa jakość i skuteczność w dolegliwościach stóp i nóg. W przypadku skomplikowanych i krępujących problemów ze stopami polecamy szeroki wybór kosmetyków GEHWOL - to trzykrotny zdobywca LAURU KONSUMENTA.
Pamiętaj ! Świat stoi na nogach! Stopa to zwierciadło zdrowia!
Człowiek w ciągu całego swojego życia średni 3 razy okrąża kulę ziemską.
Mimo tego, że stopy są tak istotne dla naszego organizmu jest to wciąż część ciała, o którą NAJMNIEJ DBAMY!. MASZ PROBLEM ZE STOPAMI LUB PO PROSTU CHCESZ O NIE ZADBAĆ?! Odwiedź nasz salon podolog udzieli Ci profesjonalnych porad i zadba o Twoje stopy.

Cleopatra-plock.pl © 2016-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.