Terapia wodorowa na zmarszczki, przebarwienia i trądzik

Rewitalizacja skóry wodorem to absolutny hit nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Likwiduje szkodliwe wolne rodniki, dokładnie oczyszcza skórę i nawilża. Dedykowana jest nawet pacjentom ze skórami problematycznymi i bardzo wrażliwymi. Oczyszczenie wodorowe jest bezinwazyjne, bezpieczne, szybkie i bardzo przyjemne.
Fenomen tej terapii polega na tym, że niewielkie cząstki wodoru po wprowadzeniu do komórek skóry błyskawicznie rozchodzą się, uruchamiając procesy redukcji wolnych rodników. W odróżnieniu do antyoksydantów działają selektywnie, czyli łączą się z najbardziej szkodliwymi postaciami tlenu i przekształcają w cząsteczki wody. Doenergetyzowane mitochondria wytwarzają ATP. Skóra jest wzmocniona. Pozbawienie jej wolnych rodników hamuje procesy starzenia, zabezpiecza przed powstaniem przebarwień, redukuje produkcję sebum i łoju. Dlatego terapię wodorową można stosować w leczeniu trądzików i skór łojotokowych. Działa też na skórę głowy i wzmacnia terapię przeciw wypadniu włosów. 
Neutralizacja wolnych rodników przywraca także naturalny balans komórek skóry. Dodatkowo zostają uregulowane procesy zapalne, wydzielania sebum (zabiegi przeciwtrądzikowe) czy melaniny (zabiegi wybielające na plamy, przebarwienia). – Terapię wodorową stosuje się często na zmarszczki, worki i cienie wokół oczu, a także złuszczająco i przeciwzmarszczkowo na okolicę ust. Warto z niej korzystać całym rokiem, w seriach około pięciu zabiegów, co 4-6 dni. Ale już nawet jeden zabieg daje spektakularne efekty – wyjaśnia kosmetolog, właścicielka Salonu Cleopatra Anita Gołębiowska. – Terapia wodorowa to synergiczne działanie oczyszczania wodorowego i hydrodermabrazji (hydropilingu), eksfoliacji, dotlenienia, dyspersji antyoksydantów, liftingu. Łączy wiele pozytywnych dla naszej skóry działań. 
Z terapii wodorowej mogą korzystać panie, młodzież i panowie w każdym wieku. Z uwagi na wysoką skuteczność została doecniona na wszystkich światowych kongresach, we Francji, Japonii, Niemczech, a obecnie już w Polsce. Zabieg wykonują po serii specjalistycznych szkoleń wykwalifikowani kosmetolodzy. W trakcie indywidualnej konsultacji z pacjentem dobiorą metodę, technikę i ustalą plan zabiegów.

WODOROWA TERAPIA 1/2fazowa

Zabieg z czyszczeniem manualnym + wodorowy natrysk 1faza 350zl TERAZ 299zl

Zabieg intensywnie rewitalizujący + wodorowa terapia 2-fazy 420zl TERAZ 350zl

 

Wodorowe oczyszczanie skóry - Cleopatra Płock

EKO + HI-TECH

Cleopatra-plock.pl © 2016-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.