Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 24 262 49 07 lub 608 178 594
PŁOCK, ul. Królewiecka 24A

"CLEOPATRA - ORŁY 2020🏆 ROKU!!"

ANITA GOŁĘBIOWSKA właściciel i przedsiębiorca odznaczona ❤️ BUSINESWOMEN 2020 ROKU nagroda🏆 przez Europejski Klub Kobiet Biznesu, oraz ogólnopolskim konkursie ❤️ TOP POLISH BRANDS - BIZNES PREMIUM 🏆 diamentową nagrodę BUSINESSWOMEN 2020r.🏆

W 1991 roku rozpoczęliśmy działalność na posesji ul. Filtrowej 1 przy ul. Wyszogrodzkiej...

Już w pierwszych latach aktywnej działalności zostaliśmy wyróżnieni dwukrotnie w ogólnopolskich konkursach ,,Super Salon" ( min. za wiedzę i profesjonalizm). Jako pierwsi na rynku płockim wprowadziliśmy usługi z dziedziny kosmetologii oraz renomowane firmy : Thalgo, Etre Belle, dr Schrammek,, Beauty Med. Nasz zakład jako jedyny w Płocku jest wielokrotnym laureatem prestiżowych ogólnopolskich konkursów oraz 1 miejsca na Mistrzostwach Polski w makijażu permanentnym. Współpraca z instytutami zdrowia i urody w Polsce.

Nasze usługi, urządzenia i produkty oraz lokal spełniają wymogi prawne Unii Europejskiej, standardy sanitarno-epidemiologiczne. Gwarantujemy pacjentom profesjonalizm, bezpieczeństwo i higienę pracy, jakość, dobrą cenę, zaufanie oraz miłą atmosferę. Posiadamy umowę z Centralną Sterylizacją Szpitala, certyfikaty bezpieczeństwa i jakości oraz wykwalifikowany personel.

ZAUFANIE  -  PRESTIŻ  -  JAKOŚĆ  -  DOBRA CENA

sklad

PRIORYTETY SALONU ,,CLEOPATRA":

  • nowoczesne technologie (ISO) i tradycja (ECO CERT)
  • całkowita koncentracja na potrzebie GOŚCI oraz ukierunkowana na indywidualne podejście
  • wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel kosmetologów
  • gwarantowana skuteczność zabiegów potwierdzona certyfikatami, badaniami i doświadczeniem,
  • często pojawiające się nowości zaspokajające nawet najbardziej wymagajacych klientów
  • oaza zaufania , prestiżu, jakości przy zachowaniau dobrych cen
  • prowadzimy szkolenia, pokazy, konferencje, profesjonalne doradztwo, ekspertyzy na terenie całego kraju min. współpraca z instytucjami w Warszawie
  • lojalnościowy program zdrowia i urody (tzw. inwestycja w zdrowie i urodę)
  • zadowoleni i wymagający Klienci są dla nas motywacją
  • ,,Cleopatra" jest zawsze otwarta na niestandartowe propozycje współpracy

Uczestniczymy w aktywnych programach społecznościowych promujących zdrowy styl życia oraz inne min. Kino Kobiet w kinie Helios, Gala Ślubna, konkurs ,,Nie ma dzieci - sa ludzie" itp.

Cały personel zajmuje się profesjonalnymi zabiegami kosmetologii twarzy.

Nasza kadra

laur

Anita Gołębiowska

Wykwalifikowany kosmetolog twarzy i ciała - ekspert z 30-letnim doświadczeniem.
Tel. 604 504 490, Prekursor i ekspert makijazu permanentnego (ponad 15 lat doświadczenia). NR1 MISTRZ POLSKI w makijażu permanentnym (Międzynarodowy Kongres Beauty Frum)

Dowiedz się więcej >>

Magda

Wykwalifikowany kosmetolog twarzy i ciała.
"Jestem wykwalifikowanym kosmetologiem z ponad 10 letnim doświadczeniem, pasjonatką kosmetologii oraz miłośniczką makijażu. W pracy cenię dokładność i precyzję. Specjalizuję się w zabiegach kosmetologii pielęgnacyjnej, leczniczej. Jestem instruktrorem zawodu i wykładowcą, współorganizatorką projektów.

Jednym z moich osiągnięć jest finał Mistrzostw Polski Makijażu i Wizażu.
Jestem również autorką publikacji w prasie lokalnej oraz branżowej."

Artykuły:

Magia makijażu

"Zaufanie dzięki skuteczności" - zobacz artykuł

makijaż "Zachwycaj lookiem"

"Eksfoliacja... czas start!" - zobacz artykuł

„GREENERY” KRÓLUJĄ - Najwspanialsze 2017 - zobacz artykuł

Metaliczne wykończenie - zobacz artykuł

Hybrydowy Lifting - zobacz artykuł

Pełna blasku cera - zobacz artykuł

Mezoterapia igłowa - zobacz artykuł

Przyjazne barwy - zobacz artykuł

magda

marta

Marta

Wykwalifikowany kosmetolog twarzy i ciała.
"Jestem kosmetologiem z 9 letnim doświadczeniem. Wykonywany zawód jest moją pasją, którą regularnie zgłębiam podczas kongresów, jestem autorką publikacji w prasie branżowej. W swojej pracy cenię kontakt z każdym klientem, precyzje oraz dokładność. Specjalizuje się w kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy oraz ciała."

Artykuły:

ciało "Idealna figura"

"Życiowa pasja"

"Świat stoi na nogach!"

"Zadbane stopy = dobre samopoczucie"

Ula

Wykwalifikowany kosmetolog twarzy i ciała.
"Nowoczesna kosmetologia twarzy, ciała, stylizacja paznokci, pielęgnacja stóp to moja pasja zawodowa, którą profesjonalnie rozwijam od ponad 3 lat. Układ skórny, mięśniowy, paznokcie to mój materiał do codziennego opracowania, a przede wszystkim <3 CZŁOWIEK I JEGO POTRZEBY I OCZEKIWANIA! Kreatywność, wiedzę i motywację zdobywam indywidualnie oraz z zespołem kosmetologów "Cleopatry" na szkoleniach, międzynarodowych kongresach, współpracując z najlepszymi firmami. W pracy jestem w pełni dyspozycyjna, zaangażowana, aby zaspokoić wszystkie Wasze potrzeby. Opiekuję się pacjentem HOLISTYCZNIE (całościowo), gdyż jestem w pełni przygotowana teoretycznie i praktycznie. Zawodowe portfolio buduję na otwartej i lojalnej współpracy z pacjentem i otoczeniem! Wspólne chiwle ze stałymi pacjentami, obopólne zadowolenie, uśmiech i wasze powroty - TO CODZIENNOŚĆ MOJA - ULI. Prywatnie jestem oddaną, szczęśliwą żoną i opiekuńczą mamą kilkuletniej córeczki."

Artykuły:

"I love hybryda"

Profesjonalizm w holistyce

Uwaga trądzik

Technologie piękna oczu

magda

 

Certyfikaty

<

Cleopatra-plock.pl © 2016-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.