STRONA W TRAKCIE AKTUALIZACJI

Mezoterapia ciała (zalecane bezpłatne konsultacje tel. 604-504-490) na cellulit, brzuszki,
mikroigłowa 700 - 800zł (bezpiecznie, sterylnie) 

CO WARTO WIEDZIEĆ O MEZOTERAPII ?
Została stworzona i unowocześniona już od 1958r. przez francuskiego dr. M. Pistore’a.

Polega na dostarczaniu aktywnie czynnych substancji w miejsce skóry, gdzie najbardziej jest potrzebna, jest rodzajem suplementacji skóry w składniki liftingujące, głęboko nawilżające,odżywcze, przeciwzmarszczkowe oraz mieszane (koktaile). W WALCE ZE STARZENIEM SIĘ SKÓRY, MOŻNA JEDNOZNACZNIE STWIERDZIĆ, ŻE NIE ISTNIEJE (OPRÓCZ SKALPELA CHIRURGA) SPOSÓB EFEKTYWNIEJSZY OD MEZOTERAPII. Są to MIKROINIEKCJE BEZBOLESNE ( mały dyskomfort ). Kuracja mezoterapii igłowej składa się zazwyczaj z ok 4 zabiegów, (bezigłowej 6 zabiegów) wykonywanych co 10 - 15 dni. Właściwa pielęgnacja skóry w domu i comiesięczna w salonie oraz coroczne odświeżenie pozwala na utrzymanie optymalnej formy skóry twarzy/ciała.

Najwyższej jakości preparaty, urządzenia do mezoterapii (bez chińskich komponentów wykonane we Francji, w 120 państwach świata). Nasze preparaty są jakości farmaceutycznej, czyli o działaniu leczniczo – profilaktycznym, potwierdzone tysiącami testów laboratoryjnych i klinicznych, produkcja z zachowaniem ścisłych restrykcyjnych kontroli jakości, są czyste biologicznie i nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia ludzkiego. Preparaty posiadają specjalne Europejskie Atesty Bezpieczeństwa (ISO i CE) co sprawia, że ich bezpieczeństwo i efekt terapeutyczny jest potwierdzony przez medyczne autorytety.
Dokładny wywiad, diagnoza oraz współpraca pacjenta, skrupulatność w pielęgnacji w domu i gabinecie oraz przestrzeganie zaleceń przez klienta-to gwarancja efektu.
WSZYSTKICH KLIENTÓW Z WYMAGAJĄCYMI SKÓRAMI LUB NIEZDECYDOWANYCH ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

EKO + HI-TECH

Cleopatra-plock.pl © 2016-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.