plazam

STRONA W TRAKCIE AKTUALIZACJI

 

HIT! Bezinwazyjna PLAZMA - nowa era zabiegów XXI wiek

Działanie:

  • przeciwzmarszczkowe
  • odmładzające
  • przeciwłojotokowe
  • rewitalizujące i ujędrniające
  • alternatywa zabiegów mezoterapii, ostrzyknięć
  • działanie STERYLIZUJĄCE (plazma zalecana w okresie epidemii,również dla skór tradzikowych)

HIT! PLAZMA BEZINWAZYJNA ZIMNA alternatywa mezoterapii igłowej (twarz, szyja, strefa oczu) 
MODEL NAJWYŻSZEJ JAKOŚĆI NA RYNKU

CENA ZABIEGU Z PLAZMĄ PREMIUM 700zł z koncentratami i ZABIEGIEM LIFT                     


 BEZPŁATNE INDYWIDUALNE KONSULTACJE TEL. 608-178-594

 

 

plazma

Bezinwazyjna plazma to bezapelacyjny hit światowych kongresów. Nowa era współcznej kosmetologii estetycznej. W czym tkwi fenomen plazmy i urządzenia Plasonic? Szczegółowe i rzetelne informacje zdradzi ekspert kosmetologii z 30-letnim doświadczenie, autorytet w branży Anita Gołębiowska.

Wywiad w ogólnopolskim czasopiśmie "BEAUTY FORUM"

Pani Anito, technologia bezinwazyjnej plazmy brzmi dość nietypowo. Do tej pory wszystkim znana była plazma chirurgiczna przeznaczona przede wszystkim do liftingu powiek. Czy plazma bezinwazyjna to ta sama technologia?

Nie do końca. Plazma, która od kilku lat wykorzystywana jest w kosmetologii i medycynie, to gorąca plazma chirurgiczn, która prowadzi do przegrzania skóry. Jest skuteczna, ale niestety obarczona ryzykiem. Plazma bezinwazyjna natomiast to plazma zimna, która prowadzi do pełnej przebudowy architektury skóry, czyli mówiąc w skrócie - działa na wszystkich jej poziomach i na każdym poziomie odpowiada za inne efekty. Ale przede wszystkim jest bezinwazyjna, nie niesie ryzyka powikłań, nie wymaga rekonwalescencji.

Panią, jako specjalistę z wieloletnim doświadczeniem, pewnie niełatwo zaskoczyć i przekonać do kolejnych inwestycji. Co skłoniło Panią do wyboru właśnie tej technologii?

Jestem na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w kosmetologii i medycynie estetycznej. Na rynku jest dużo różnych technologii. Przez ostatnie lata królowały fale radiowe, hifu oraz mezoterapia. Teraz rewolucję czyni bezinwazyjna plazma. Szerokie spektrum działania plazmy zarówno na tkankę skórną, jak i podskórną oraz, co ważne, nieinwazyjność w zabiegach, ogromna natychmiastowa efektywność połączona ze spektakularnymi długoterminowymi rezultatami stawiają ją jako nr 1 wśród zabiegów na twarz.

Jakich efektów mogą spodziewać się klienci? Komu proponuje Pani zabiegi?

Zabiegi z bezinwazyjną plazmą są często wykorzystywane w celach mezoterapeutycznych, czyli w celu dostarczania substancji aktywnych, a także w terapiach odmładzających, ani-aging, w celu redukcji zmarszczek, regeneracji skóry, zagęszczania i ujędrniania, poprawy odżywienia. Plazma zwiększa produkcję kolagenu i regenerację komórek, co czyni ją fantastycznym zabiegiem napinającym skórę. Zjonizowane roniki wpływają na regenerację skóry na wszystkich jej poziomach. Należy też pamiętać, że plazma doskonale sprawdza się także w terapii skór problematycznych, trądzikowych i tych z przebarwieniami. Zabieg bezinwazyjnej plazmy jest zatem doskonały dla każdej skóry i każdego klienta, który oczekuje spektakularnych efektów bez użycia agresywnych metod. Moje motto: "Zaufanie dzięki skuteczności" w pełni pokrywa się z misją działania urządzenia Plasonic.

Gdyby zatem miała Pani podsumować nasze dzisiejsze spotkanie i w kilku słowach opowiedzieć o innowacyjności tej metody, co by Pani powiedziała?

Plazma to ewidentny przełom w kosmetologii urody, a w szczególności w nieinwazyjnym odmładzaniu. Bezapelacyjnie Plasonic spełnia oczekiwania najbardziej wymagających skór. To czarodziejska różdżka w rękach profesjonalistów.

Dziękuję za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękuję i zapraszam na zabiegi.

EKO + HI-TECH

Cleopatra-plock.pl © 2016-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.